O umění darovat

Internetová verze Umění darovat navazuje na tištěný časopis, který začala Nadace Via vydávat v roce 2012, kdy v nadaci působil novinář Marek Šálek v rámci projektu Rok jinak. Cílem časopisu se stala obnova a rozvoj české filantropie.

Náš cíl je stejný jako u tištěného Umění darovat – a to inspirovat a motivovat. Inspirovat všechny, kteří chtějí pomáhat svému okolí, motivovat ty, kteří už pomáhají. Představovat příběhy dárců i podpořených, ukázat filantropické aktivity v Česku i ve světě.

Internetová verze rozšiřuje obsah tištěného časopisu o další obsah věnovaný filantropii.

PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ

Šéfeditorkou on-line verze je novinářka Markéta Čepická  Daňhelová a šéfredaktorkou tištěné verze novinářka Nora Grundová. Koordinátorkou obou projektů je Kristina Papoušková.

REDAKČNÍ RADA

V redakční radě jsou Václav Dejčmar, Miroslav Motejlek, Marek Šálek, Ivana Janečková, Dáša Goldmannová, Lenka Schönfeldová, Martin Brát, Mikoláš Orlický, Ivan Pavlíček a Jiří Bárta.

DÁRCI UMĚNÍ DAROVAT

Internetová verze Umění darovat vznikla a bude se dále rozvíjet díky podpoře Ivany Janečkové, Václava Dejčmara a dalších. Děkujeme tímto za podporu!

OBJEDNÁVKA TIŠTĚNÉHO UMĚNÍ DAROVAT

Pokud máte zájem o odebírání tištěného časopisu, kontaktujte nás na e-mailu: umenidarovat@nadacevia.cz a my vás zařadíme do databáze odběratelů. Časopis vám budeme zasílat jednou za tři měsíce zdarma.

Archiv všech čísel naleznete tady.