Jógové pozdravy slunce přispěly na rozvoj komunitního života

Martina Vaňková a její výzva 108 pozdravů slunci

“Možná jste už někdy přemýšleli o tom, jak pomoci své oblíbené neziskovce. Nebo vám leží na srdci nějaké konkrétní téma – pomoc opuštěným zvířatům nebo nemocným dětem… Vyzkoušejte dárcovskou výzvu. Je to zážitek!” popisuje Martina Vaňková zkušenosti se svou výzvou 108 pozdravů slunce.

“Je moc fajn zjistit o svém okruhu, že je štědrý. I když to člověk dopředu nemůže vědět. Rodina, přátelé a jogínky se složili na velmi krásný výsledek…”

Víte, co je dárcovská výzva? Je to akce, kdy můžete coby příznivce neziskových organizací nebo jakéhokoli dobročinného projektu pomoci získat pro zvolený projekt či organizaci dar. Většinou jsou tyto výzvy realizovány v rámci nějaké životní události (třeba narozeniny, jako v případě Martiny) nebo sportovní akce, případně při jiné osobní výzvě nebo sázce. Ambasador – tedy vy – pak oslovuje své přátele, známé, kolegy, rodinu a další a žádá je o podporu pro vybraný projekt.

Dárcovské výzvy frčí, ve financování dobročinnosti jsou hitem číslo jedna. O zkušenostech Martiny Vaňkové si přečtěte víc tady…